Робота з батьками: позакласні заходи, родинні свята, екскурсії

img_20180517_121409Швидко минув навчальний рік у школі № 3-колегіумі  для учнів 2-А класу. Цікавим і насиченим він був не лише для хлопчиків і дівчаток, а й для матусь і татусів, дідусів і бабусь. Бо всі вони живуть однією дружною родиною і разом не лише навчаються, а й вирішують важливі для класу питання, беруть участь в позакласних заходах.

Упродовж навчального року завдяки батькам і вчителям діти відвідали цікаві майстер-класи у «Країні свят», познайомилися з професіями лікаря, пожежника, модельєра, поліцейського, продавця, пекаря. Батьки допомогли вчителю організувати екскурсію містом Черкаси, відвідати обласний краєзнавчий музей, познайомитися з тваринами світу у зоопарку. Та й самі  мами  із задоволенням поринули в світ дитинства, супроводжуючи дітлахів на екскурсії.

А скільки емоцій та позитиву  отримали  діти, батьки і вчителі  під час підготовки та проведення  родинних свят, солодких ярмарків, тематичних класних годин, класних дитячих вистав! Батьки не лише допомагали вчити вірші, готувати костюми та декорації,  пекти солодощі, а й самі брали участь у конкурсах, вікторинах.

Окрема подяка батьківському колективу на чолі з батьківським комітетом  за капітально відремонтований кабінет. Світлий, чистий, обладнаний клас  сприяє позитивному настрою та налаштовує на роботу. Батьківський комітет потурбувався про подарунки іменинникам,  вітання дітям   до свята Святого Миколая та Нового року, ініціював цікаву ігрову програму до днів іменинника, організовував  участь класу у творчих та тематичних виставках, акціях.  Батьки стали однодумцями і помічниками вчителя-класовода.

Тісна співпраця вчительського та батьківського колективів  створює комфортні умови та позитивно налаштовує  маленьких школярів  на сприйняття  освітнього процесу,  сприяє  збереженню їх  здоров’я, допомагає  здружити дітей.

Ольга Чорнобай,

класовод 2-А класу школи №3-колегіуму.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *