Робота транспорту на свята, заборона піротехніки та допомога ВПО: коротко про головне

На Черкащині заборонено продаж і використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів і петард, а у новорічну ніч комендантська година діятиме у звичному режимі: з 23.00 до 5.00. Усе це – задля загальної безпеки.

Про це під час прямого ефіру зазначив міський голова Сергій Ананко. Він окреслив ситуацію щодо головних питань життєдіяльності міста, допомоги ВПО, а також українським захисникам.

Нині усі об’єкти критичної інфраструктури працюють у штатному режимі. Але можливі аварійні відключення електроенергії через масовані ворожі ракетні атаки.

У новорічні свята всі комунальні служби будуть працювати без змін. Громадський транспорт працюватиме відповідно до традиційних затверджених графіків руху.

Єдина новорічна локація, що діє у Смілі розташована у фойє міського будинку культури. Там можна зігрітись і сфотографуватись.

Очільник міста наголосив, якщо хтось із ВПО не отримує гуманітарної допомоги, потрібно звернутись на перший поверх Смілянського міськвиконкому або у Центр соцслужб.

Із міського бюджету на підтримку ЗСУ було виділено більше 22 млн грн. Міський голова подякував усім, хто сплачував податки та робив внески у благодійний фонд.

Разом до Перемоги!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.