Робота Смілянської міжрайонної прокуратури про стан запобігання та протидії корупційним проявам у 2015 році

korupc_yaКорупційні правопорушення становлять небезпеку державі, завдають значної шкоди правопорядку, уповільнюють розвиток демократичних інститутів суспільства.

Так, упродовж 2015 року при Смілянському міжрайонному прокуророві проведено 2 координаційні наради з питань протидії організованої злочинності та корупції.

Протягом 2015 року Смілянською міжрайонною прокуратурою виявлено вчинення посадовими особами адміністративних корупційних правопорушень, про що складено чотири протоколи про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, а саме за ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення – неподання декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру протягом року з дня звільнення, та ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме як порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

У зв’язку з чим, Смілянська місцева прокуратура звертається до громадськості, органів влади та місцевого самоврядування щодо повідомлення прокуратури та підрозділу поліції про відомі факти корупційного характеру, зловживання тощо.

 Прокурор Смілянської місцевої прокуратури

В.Литвин

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *