Рівень захворюваності на ГРИП та COVID-19 невпинно зростає: перевищення епідпорогу – понад 85%

У Черкаській області за попередній тиждень 9 860 осіб захворіли на ГРВІ, включно із COVID-19, із них 5 186 – дітей (52,41%).

Показник захворюваності на 85,4% вище епідемічного порога, розрахованого для області та на 12,7% більше, ніж за попередній тиждень, інформують в обласному центрі контролю і профілактики хвороб.

Найвищі показники захворілих на ГРВІ, зокрема COVID-19 відзначались в Городищенській, Будищанській, Золотоніській, Тернівській, Піщанській, Ротмистрівській, Буцькій, Вознесенській, Паланській, Степанецькій, Ватутінській, Кам’янській, Михайлівській, Матусівській, Маньківській, Черкаській, Шевченківській, Мошнівській, Лип’янській (дуже високий рівень інтенсивності) Лисянській, Звенигородській, Червонослобідській, Мліївській, Ліплявській, Вільшанській, Стеблівській, Шполянській, Корсунь-Шевченківській, Новодмитрівській, Ладиженській, Жашківській, Христинівській, Бабанській (високий рівень інтенсивності) громадах.

За тиждень було шпиталізовано 572 особи (5,8% від кількості захворілих), із них 347 діти. Найбільше – серед осіб віком 0-4 років. Летальних випадків від грипу не зареєстровано.

На тижні профілактичні щеплення проти грипу отримали 4 особи.

Із початку епідсезону, а це із 2 жовтня і до сьогодні на ГРВІ перехворіли 110 915 осіб, що на 27,1% більше аналогічного періоду сезону 2022-2023 років.

Із початку епідсезону проти грипу вакциновано 2 939 осіб, з них 2 633 особи з групи медичного та епідемічного ризику, що становить лише 17,86% від загальної цільової групи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.