Рівень довіри громадян до Державної служби з надзвичайних ситуацій зростає

Загальнонаціональне дослідження, проведене соціологічною службою Центру Разумкова у період з 4 до 9 жовтнявизначило рівень ставлення громадян України до суспільних інститутів.

Про це інформують в управлінні ДСНС України у Черкаській області.

Так, Державній службі України з надзвичайних ситуацій довіряють 64,5% українців. У рейтингу лідирують волонтерські організації, яким довіряють 69% опитаних, Збройні Сили України (75%) та Президент України, якому довіряють 70% громадян.

Загалом, соціологи опитали 2015 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками.

Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Згідно досліджень, число респондентів, які довіряють ДСНС перевищує попередні показники (61% у лютому 2019 року) на 3,5%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *