РІШЕННЯ С сесії від 30.05.2019 №100-21/VII Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Сміла до відповідного переліку об’єктів, що підлягають приватизації

Відповідно до п. 30 ч. 1 ст. 26, ч. 2, п. 3 ч. 4 ст. 42, ч. 1 ст. 59, ч. 5 ст. 60 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 7 ст. 11 Закону України від 18.01.2018 №2269-VІІІ «Про приватизацію державного і комунального майна», з метою забезпечення вдосконалення процедури подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Сміла до відповідного переліку об’єктів, що підлягають приватизації, міська рада вирішила:

1. Затвердити Порядок подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Сміла до відповідного переліку об’єктів, що підлягають приватизації, згідно з додатком.
2. Управлінню економічного розвитку забезпечити виконання процедури подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Сміла до відповідного переліку об’єктів, що підлягають приватизації.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради, постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції, першого заступника міського голови та управління економічного розвитку.

Детальніше читайте в газеті “Сміла” від 31 липня

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *