Рік французької мови в Україні

IMG_20180212_093518_resizeУ школі №3-колегіумі  готуються до нових відкриттів, нових досягнень і перемог, нових цікавих зустрічей, адже  в Україні триває Рік французької мови, покликаний популяризувати її вивчення в школах і вищих навчальних закладах країни. У нас в закладі протягом дев’яти років учні вивчають французьку мову.

У перші вересневі дні  учні 5-7-х класів  віртуально мандрували до столиці Франції – Парижа, мали можливість зануритися в атмосферу франкомовного спілкування, познайомитися з культурними та історичними місцями столиці.   Переконавшись, що французька мова  ‒ це  одна з найбільш милозвучних мов у світі, це мова романтики та шансону — справжньої французької пісні, вони  почали працювати над  пізнавальними проектами: «Французька  мова у сучасному житті»,  «Франція, яка вона?», «Чи знаєте Ви, що…» (про культуру та історію Франції),   які відображають важливу роль французької мови в  сучасному світі як засобу спілкування між людьми різних країн.

Проте, учні школи №3-колегіуму мають реальну можливість поринути в романтичну атмосферу міста закоханих – Парижа, адже щороку вони є учасниками міжнародного культурно-освітнього проекту. Подорожуючи країнами Європи, наші діти мали змогу неодноразово побувати і в столиці Франції.

Школярі  задоволені тим, що в  школі №3-колегіумі  мають можливість опановувати, крім англійської, ще одну з найпоширеніших мов світу – французьку,  бо добре усвідомлюють, що вивчення іноземних мов – шлях до успіху в майбутньому!

Світлана Павлик,

учитель української мови та літератури,

французької мови школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *