Рідний край вивчаю я – це історія моя: юних смілян зацікавлюють пізнавати рідне місто

Краєзнавчу розвідку під назвою “Рідний край вивчаю я – це історія моя” здійснили днями юні гімназистки, учениці 5-го класу, які завітали до книгозбірні разом з вчителями Наталією Лісовою та Світланою Остаповою.

Зустріч була присвячена всесвітньо відомому українському вченому, основоположнику вітчизняної теоретичної космонавтики Юрію Кондратюку, який певний час мешкав у Смілі і проводив тут свої дитячі роки.

21 червня – 126 років з дня народження знаменитого українця Олександра Шаргея (Юрія Кондратюка). На зустріч з гімназистами завітала журналістка Юлія Харченко.

Діти разом з вчителями пройшли центральною вулицею міста, оглянули найстаріші будинки та, з розповідей пані Юлії і пані Світлани, які є Почесними краєзнавцями України, дізналися цікаві факти з біографії відомого винахідника. Мандрівники відвідали вулицю, яка сьогодні носить його ім’я.

Зберігся і старовинний будинок, де жив і творив вчений.

Прикро, що повітряна тривога завадила взяти участь у заході більшій кількості гімназистів. Але сподіваємося на нові зустрічі та подорожі з краєзнавцями, які з задоволенням діляться своїми знаннями і маловідомими фактами з юними дослідниками.

Бажаючих пізнавати загадкову історію рідного міста запрошують до книгозбірні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.