Рятувальники провели навчання для пожежної дружини у Смілі

Черкаські рятувальники навчають членів добровільної пожежної дружини діям на випадок надзвичайної ситуації.

Одне з головних завдань рятувальників – запобігати пожежам та іншим надзвичайним ситуаціям. Співробітники Черкаського районного управління Головного управління ДСНС України в Черкаській області регулярно здійснюють заходи, спрямовані на підвищення рівня готовності населення до реагування на можливі надзвичайні ситуації.

В рамках цієї роботи нещодавно провели навчання з членами добровільної пожежної дружини в ТОВ «Елтра Україна» в Смілі.

Під час навчання фахівці ДСНС розповіли присутнім про підготовку до дій у надзвичайних ситуаціях різного характеру, а саме: порядок оповіщення персоналу про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, порядок укриття персоналу в захисних спорудах цивільного захисту, порядок застосування засобів індивідуального захисту та дії під час виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.
Особливу увагу під час заняття було приділено правилам користування первинними засобами пожежогасіння, а саме вогнегасниками. Рятувальники розповіли присутнім про види вогнегасників та принципи їх дії та продемонстрували, як ними користуватися. Члени добровільної пожежної дружини й самі спробували загасити умовну пожежу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.