Рятувальники практикувалися в мобільному тренажері контейнерного типу

10 травня у Черкасах на тренувальній базі Головного управління, пройшли тренування особового складу підпорядкованих підрозділів в мобільному тренажері контейнерного типу.

Під час заходу в спеціальному контейнері були практично відпрацьовані основні вправи, які доводиться виконувати рятувальникам під час виконання робітв середовищі непридатному для дихання.

Серед завдань, які довелось виконувати надзвичайникам з апаратами на стиснутому повітрі, було встановлення зв’язку, проведення розвідки, пошук в димокамері умовного потерпілого та евакуація його на свіже повітря.

Для більшого фізичного навантаження, температура у приміщенні сягала верхніх граничних показників, а також було заповнене димом.

Для психологічного тренування газодимозахисників в контейнері звучали записи криків потерпілих, сигнали тривог, та емітації вибухів.

Такі заняття є складовою професійної підготовки особового складу і дозволяють ефективно вдосконалювати навички рятувальників, підвищувати рівень їхньої готовності до виконання спеціальних завдань.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.