Рятувальники нагадали смілянам, як обігріватися безпечно

Рятувальники Черкащини застерігають: при користуванні електронагрівальними приладами та пічним опаленням варто дотримуватися правил безпеки.

Співробітники районного управління ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян міст Сміла, Канів та Черкаси щодо дотримання правил пожежної безпеки під час використання пічного опалення та електронагрівальних приладів.

Фахівці Служби порятунку наголошували на тому, що під час обігріву, в умовах економії електроенергії, варто не забувати про правила пожежної безпеки. Наприклад, не вмикати кілька електроприладів в одну розетку, не залишати їх без нагляду та не сушити на них одяг.

Що стосується пічного опалення, то слід пам’ятати, що під час експлуатації пічного опалення не допускається: залишати печі, які топляться, без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям; користуватися печами й осередками вогню, які мають тріщини; розміщати паливо й інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором; сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали тощо.

Бережіть себе та обігрівайтеся безпечно.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.