Рятувальники Черкащини удосконалюють професійні навички

Коли трапляється надзвичайна ситуація, діяти потрібно швидко та впевнено, саме тому значну частину часу рятувальники приділяють тренуванням.

Чергові навчання в умовах максимально наближених до реальних пройшли на спеціальному полігоні Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Рятувальні відділення аварійно-рятувального загону відпрацьовували спеціальні завдання із використання можливостей спеціальної аварійно-рятувальної машини важкого типу, а також із залученням спеціального обладнання та спорядження виконали вправи з ліквідації наслідків надзвичайних подій та надання допомоги потерпілим.

Особливу увагу було приділено коригуванню дій під час пошукових робіт між рятувальниками та операторами відділення безпілотних літальних апаратів.

Вперше було використано лазерний дальномір-застережник, який дозволяє контролювати міцність та стійкість будівельних конструкцій та інших потенційно-небезпечних мас на місці проведення рятувальних робіт, повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.