Результати моніторингу захворюваності на гострі кишкові інфекції в Черкаській області

гострі кишкові інфекціїЗа результатами моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції в Черкаській області за тиждень на 12 адміністративних територіях зареєстровано 47 випадків захворювань. Найвищі інтенсивні показники у Жашківському, Маньківському, Черкаському та Катеринопільському районах, а також у Черкасах та Смілі.

В структурі зареєстрованих інфекцій гастроентероколітів встановленої етіології зареєстровано 16 випадків, на 60,9% менше ніж за аналогічний період минулого року, менше стали на Черкащині хворіти і на ротавірусні етіології та гастроентероколіти невстановленої етіології.

На 5 адміністративних територіях зареєстровано 7 випадків сальмонельозу, що на 1 випадок більше, ніж за аналогічний тиждень 2018 року.

Троє черкащан захворіли на вірусний гепатит А.

Окрім того, за звітний період в області було зареєстровано 48 вогнищ гострих кишкових інфекцій.

Фахівці лабораторного центру у вогнищах дослідили 13 проб харчових продуктів, 14 проб питної води, обстежили 9 осіб, результати негативні. Також було досліджено 165 змивів з об’єктів навколишнього середовища, інформують у Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *