Результати голосування на виборах до Смілянської міської ради

місцеві вибориСьогодні у сесійній залі Будинку рад ТВК оголосила підсумки голосування на виборах 25 жовтня до Смілянської міської ради.

У виборах кандидатів у міську раду взяли участь загалом 14 136 смілян, мали право цьогоріч голосувати 49 983 особи.

На сторінці виконавчого комітету Смілянської міської ради оприлюднили підсумки:
1. Черкаська обласна організації політичної партії «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!» – 1435 – 10,78%
2. Черкаська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність» – 1338 – 10,05%
3. Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ» – 853 – 6,4%
4. Смілянська міська організація політичної партії «Вільні демократи» – 278 – 2,08%
5. Черкаська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» – 3406 – 25,59%
6. Смілянська міська організація політичної партії «ПАТРІОТ» – 215 – 1,61%
7. Черкаська обласна організація партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 567 – 4,26%
8. Смілянська міська організація Аграрної партії України – 123 – 0,92%
9. Черкаська регіональна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – 1076 – 8,08%
10. Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» – 278 – 2,08%
11. Черкаська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» – 797 – 5,98%
12. Черкаська обласна територіальна організація Політичної Партії «ГОЛОС» – 363 – 2,72%
13. Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України» – 943 – 7,08%
14. Черкаська територіальна організація Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка» – 133 – 0,99%
15. Черкаська регіональна організація політична партія «СИЛА І ЧЕСТЬ» – 331 – 2,48%
16. Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» – 1173 – 8,81%
 
Цьогоріч міська рада складатиметься із 34 депутатів. Склад нової міської ради:
1.Далібожак Валентина Миколаївна
(ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!»),
2. Якушенко Микола Трохимович
(ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!»),
3. Груша Роман Сергійович
(Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»),
4. Милостяк Валерій Анатолійович
(Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»),
5. Стуженко Микола Анатолійович
(Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ»),
6. Кредзинський Юрій Якович
(Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ»),
7. Косенко Роман Валерійович
(Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ»),
8. Ананко Сергій Васильович
(Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
9. Федоренко Марина Олександрівна
(Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
10. Любченко Юлія Євгенівна
(Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
11. Поліщук Богдан Анатолійович
(Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»),
12. Ткаченко Олександр Анатолійович
(Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»),
13. Зайцев Сергій Анатолійович
(Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»),
14. Колесник Андрій Валерійович
(ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»),
15. Березань Ярослав Григорович
(ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»),
16. Трегубов Валерій Леонідович
(ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»),
17. Овчаренко Віктор Степанович
(Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України»),
18. Дякон Іоланта Леонідівна
(Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України»),
19. Ніколаєв Олександр Васильович
(Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України»),
20. Книж Олег Олександрович
(Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»),
21. Лихолай Віктор Олексійович
(Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»),
22. Гнідая Софія Анатоліївна
(Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»).
23. Далібожак Іван Степанович
(ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!»),
24. Таібов Рамазан Курбанович
(ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!»),
25. Овчаренко Наталія Михайлівна
(Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»),
26. Карло Тетяна Анатоліївна
(Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»),
27. Дорошенко Віктор Миколайович
(Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
28. Криворучко Мар’яна Володимирівна
(Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
29. Глущенко Максим Леонідович
(Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
30. Бандурко Людмила Миколаївна
(Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
31. Озірський Олександр Макарович
(Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
32. Студанс Юрій Іварович
(Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
33. Дубовський Богдан Валерійович
(Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»),
34. Стригун Анатолій Миколайович
(Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»).
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *