Ремонт дороги Н-01 від Сміли до межі з Київщиною планують завершити цьогоріч

изображение_2021-05-13_161848-768x512На Черкащині продовжують відновлювати автодорогу Н-01 Київ – Знам’янка за маршрутним принципом. Нещодавно розпочалися роботи на 10-кілометровій ділянці від села Ситники до межі з Київською областю, інформують в Укравтодорі.

Вже зробили фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття; регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу; влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

У межах ремонтних робіт на дорозі буде влаштовано новий конструктив дорожнього одягу: основа зі щебенево-піщаної суміші, оброблена цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Виконує роботи підрядна організація ТОВ «Ростдорстрой».

У 2021 році буде відремонтовано 43 км дороги Н-01 на Черкащині та завершиться реконструкція шляхопроводу через залізницю у місті Городище. Загалом за 2 роки реалізації програми Президента України #ВеликеБудівництво в області на автодорозі державного значення Київ – Знам’янка буде відновлено понад 75 км дорожнього покриття від міста Сміла до межі з Київською областю.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *