Реєстрація на ЗНО у магістратуру відбудеться онлайн

22212_iРеєстрація учасників на єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування, які планують вступати до магістратури, перенесена. Реєстрація учасників ЗНО у магістратуру відбудеться онлайн.

Про це інформує osvita.ua.

Відповідний лист МОН надісланий керівникам закладів вищої освіти та наукових установ, які здійснюють підготовку магістрів.

Реєстрація учасників на вступні іспити триватиме з 12 травня до 5 червня включно.

За словами заступника міністра освіти і науки Єгора Стадного, враховуючи ситуацію з поширенням коронавірусу, реєстрація на тестування повністю відбуватиметься онлайн.

Вступники у магістратуру зможуть надіслати скан-копію заяви, документа, що підтверджує особу, та інших необхідних документів для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ на офіційну електронну скриньку приймальної комісії.

Контактні дані приймальних комісій закладів вищої освіти (електронна скринька, адреса, телефон) вступники можуть знайти в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності та на офіційних сайтах університетів.

Приймальні комісії у свою чергу мають перевірити наявність документів, які необхідні для реєстрації та надати вступнику відповідь про їхнє отримання.

Здійснивши всі необхідні перевірки та реєстрацію, представник приймальної комісії має надіслати електронною поштою скан-копію екзаменаційного листка вступнику для перевірки. Оформлений екзаменаційний листок може надсилатись вступнику також звичайною поштою, якщо про таку необхідність вказано у анкеті.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *