Реабілітаційне відділення Черкаської обласної лікарні не закривають, – Лариса Кошова

изображение_2020-12-21_102218-e1608538960203Заступниця очільника області Лариса Кошова спростувала інформацію щодо ймовірного закриття реабілітаційного відділення Черкаської обласної лікарні.

Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Відділення, яке складається зі стаціонарної, амбулаторної частин та реабілітації пацієнтів в інших відділеннях, продовжує працювати. Однак тимчасово призупиняє роботу лише його стаціонарна частина.

– Зумовлено це постановою Кабміну, яка забороняє планові госпіталізації в Україні у зв’язку з пандемієї коронавірусу, – зазначає Лариса Кошова. – Водночас використовуватиметься відділення для ургентних випадків. Якщо пацієнт поступає в невідкладному стані, то допомога надаватиметься йому відразу. Отже, лікарі, зокрема фізіотерапевти і ерготерапевти, продовжуватимуть надавати допомогу хворим, які лежать в інших відділеннях чи поступили екстрено. Прошу з розумінням ставитися до необхідних мір, які зумовлені небезпекою поширення COVID-19. Попри складнощі, лікарі продовжують виконувати свою роботу та стояти на сторожі нашого здоров’я.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *