Районний хаб-склад поповнився “гуманітаркою” із Італії, Польщі та Португалії

Голова Черкаської РВА Валерія Бандурко розповіла, що і звідки протягом тижня надійшло до районного хаб-складу. Волонтери Олександр Темноход і Віталій Колісник привезли у районний хаб-склад із Італії дитяче харчування, макарони, печиво, овочеву консервацію, вологі серветки, рис, дитяче пюре, рідке мило, ковдри, одяг та харчування для діабетиків.

Збирали допомогу разом з волонтерами організації «Uniti per la vita» та волонтером, президентом волонтерської асоціації «SOS Visuviana» Степаном Шепічаком.

Волонтер Олег Грушевский привіз з Португалії аптечки для військових, кровоспинні турнікети, ковдри, спальні мішки, засоби гігієни, овочеву консервацію та сухе молоко. Вантаж зібрали волонтери, отець Ювіналі, парафіяни православної церкви з м.Batalha і асоціація для допомоги Україні та українському народу «Help together – I help Ukraine».

Із Польщі волонтер Сергій Брюшенко доставив засоби гігієни, згущене молоко, чай, каву, олію, м’ясну консервацію.

Олію, томати, дитяче пюре, рис, макарони, овочеву і м’ясну консервацію, печиво, вологі серветки, зубні пасти, гелі для душу, креми, засоби гігієни для дорослих та дітей відвантажили Бобрицькій громаді.

Сагунівській громаді відвантажили макарони, зубні пасти, зубні щітки, гелі для душу, тверде та рідке мило, вологі серветки, термобілизну чоловічу та шкарпетки.

Михайлівській та Бобрицькій громадам відвантажили борошно відповідно до потреби.

До Корсунь-Шевченківської громади з районного хаб-складу попрямував вантаж у складі: крупи, олія, м‘ясна консервація, вологі серветки та інші засоби гігієни.

Разом зі Смілянською міською радою завантажено вантажівку гуманітарною допомогою, зокрема, м‘ясними та рибними консервами, яку відвезе волонтер Григорій Фесенко на передову.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.