Районний хаб-склад отримав поповнення гуманітарної допомоги

У Черкаському районі продовжує свою роботу районний хаб-склад для допомоги військовим підрозділам, внутрішньо переміщеним особам та іншим потребуючим категоріям населення, який поповнюється завдяки небайдужим громадянам та волонтерам.

Про це повідомила начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Сергій Канчуківський доставив гуманітарну допомогу з Польщі.

Це – спальні мішки, дощовики, каремати, повербанки, ліхтарики, газові балончики, батарейки, лопати, шкарпетки, засоби від мошок та комарів, мило, пральний порошок, вологі серветки, засоби особистої гігієни, кава, чай та печиво.

Олександр Темноход та Віталій Колісник поповнили гуманітарний хаб-склад Черкаського району благодійною допомогою з Італії. Це медичні препарати, вологі серветки, макаронні вироби, печиво, рис, шампуні й інші засоби гігієни. Збирали допомогу разом з волонтерською асоціацією «SOS Vesuviana».

Ігор Склянко передав на потреби Сил оборони України Starlink.

Віталій Юцевич підсилив нашу армію генератором.

Олег Грушевский надав турнікети, медичні препарати, крупи, каву. Та не забув і про друзів наших менших і передав корм для собак та котів. Допомагав збирати допомогу Максим Нечипоренко з міста Loures.

Черкащани ніколи не передають порожній автомобіль силам оборони. Наповнюють його усім необхідним з районного хаб-складу. Відтак хлопці отримують засоби гігієни, продукти харчування, медикаменти та інше.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.