Районна робоча група “Прозорість і підзвітність” провела виїзне засідання у Смілі

Внаслідок ракетного удару наприкінці грудня 2023 року було зруйновано 8 житлових будинків та пошкоджено понад 100 домоволодінь.

У Смілі було затверджено Програму першочергових дій із відновлення житлових будинків цивільного населення та інших об’єктів пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації на території Смілянської громади.

Громади Черкаської області також долучилися до вирішення питання щодо надання одноразової допомоги на придбання або будівництво знищеного майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Смілянської міської територіальної громади та надали свої субвенції.

Кожному власнику зруйнованих будинків виділено по 2 000,0 тисячі гривень, на загальну суму 16 000,0 тисяч гривень.

За рахунок коштів обласної субвенції виплачено матеріальну допомогу двом пораненим особам внаслідок ракетного обстрілу у розрахунку 50 тисяч гривень та на одну особу та 100 тисяч гривень членам сім’ї особи, яка загинула.

І тільки Сміла трішки оговталася від цієї страшної атаки, як ворог випробував її на міцність знову, у кінці квітня поточного року. Вибуховою хвилею від ворожої ракети було пошкоджено понад 150 будинків житлового фонду. Найбільше ушкоджень зазнали 15 приватних будинків. На ліквідацію наслідків цього ракетного удару використано понад 3,5 млн гривень із місцевого бюджету.

Про це повідомили у Черкаській РВА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.