Ранкове засідання сесії міської ради не відбулося. На сьогодні призначено ще одну сесію

Заплановане на 11-00 годину четверте пленарне засідання 122-ї сесії міської ради не принесло позитивних зрушень у вирішенні питання виділення коштів медпрацівникам міста. Зареєструвалося 10 депутатів.

астина депутатів, як зазначив секретар міської ради Віктор Федоренко, зможе долучитися до роботи – знаходяться на робочих місцях і приїдуть.

Міський голова Олексій Цибко особисто телефонував депутатам: хто не відповів на дзвінок, хто відповів небажанням взяти участь у роботі сесії (був включений голосовий зв’язок і присутні у залі стали свідками перемовин).

З трибуни було озвучено доповідну записку до проекту рішення міської ради. Віктор Федоренко зазначив, що з жодного виборчого округу кошти для зарплати медиків не знято, окрім його.

Пропонується збільшити бюджетні призначення на загальну суму 4 205 600 грн:

  • 2 203 300 грн на придбання пільгових медикаментів;
  • 2 002 300 грн на виплату заробітної плати медичним працівникам.

Дані кошти шляхом перерозподілу пропонується взяти: 800 000 грн з капітального ремонту будинку культури по вул. М.Старицького, 1а (район Загреблі) та 3 405 600 грн з розпорядника коштів управління освіти, молоді та спорту (за рахунок економії по різних кодах у зв’язку із карантином – оплата енергоносіїв, дитяче харчування).

Начальник юридичного відділу Андрій Журіда надав роз’яснення щодо незаконності проведеної групою депутатів сесії 02.06.2020 та ухвалених на ній рішень.

Голова профспілки медичних працівників міста Тетяна Ганжа повідомила про ранкову зустріч ініціативної групи медиків з головою ОДА Романом Боднарем та депутатами обласної ради, де медики отримали підтримку та порозуміння з боку обласної влади.

Міський голова Олексій Цибко закликав депутатів міської ради все ж таки зібратися на 15-00 годину для проведення четвертого пленарного засідання 122-ї сесії міської ради.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *