Райони й міста Черкащини закликають подавати заявки на реалізацію природоохоронних заходів

diversity-treeМінприроди України до 1 травня приймає заявки для здійснення цьогоріч природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності. В цілому регіонам передбачили майже 580 млн грн, зазначає начальниця Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Олена Звягінцева, передає прес-служба Черкаської ОДА.

– Порядок та умови надання субвенції затверджені Постановою КМУ від 20.03.2019 № 228, – каже Олена Звягінцева. – Зазначені кошти передбачені для виконання заходів з охорони навколишнього природного середовища, поліпшення його стану відповідно до переліку видів діяльності визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147.

Як зауважує Олена Миколаївна, умови для надання субвенції такі:

– співфінансування з місцевих бюджетів обсягом не менше ніж 10 відсотків загальної кошторисної вартості природоохоронного заходу, залучення на ці цілі інших джерел, не заборонених законодавством;

– фінансування природоохоронних заходів, передбачених програмами з охорони навколишнього природного середовища з обсягами фінансування за джерелами та в році, на який пропонується внести захід.

– наявність затверджених проектів будівництва та результатів проведення їх державної експертизи відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва й проведення їхньої експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *