Районний хаб-склад продовжує отримувати та відправляти гуманітарні вантажі

photo_2022-08-18_19-07-36Волонтери Олександр Темноход і Віталій Колісник в черговий раз привезли з Італії продукти харчування, засоби гігієни, корма для тварин та дороговартісне медичне ліжко.

Збирали допомогу разом з волонтеркою організації «Uniti per la vita» Інною Дороцінковською та волонтером, президентом волонтерської асоціації «SOS Visuviana» Степаном Шепічаком.

Віталій Юцевич доставив з-за кордону рис, овочеві консерви, антисептики, підгузки дитячі, вологі серветки, шампуні, гелі для душа, медикаменти, ковдри, спальні мішки, одяг та багато іншого. Збирати гуманітарний вантаж допомагала волонтерська асоціація з Італії Ass. CavaionNelMondo.

Все отримане передають громадським організаціям, територіальним громадам і військовим підрозділам. Надалі допомогу доставляють переселенцям та нашим захисникам.

Наразі Михайлівській громаді передали 10 мішків борошна.

Благодійному фонду «Допоможемо армії разом», директор Андрій Бондаренко, відвантажили рис, м’ясні та овочеві консерви, макарони, їжу швидкого приготування, печиво, каву, джем, борошно, спальні мішки, ковдри, вологі серветки та інші засоби гігієни.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.