Районний хаб-склад поповнили гуманітарною допомогою із Польщі, Італії, Австрії та Португалії

photo_2022-08-27_20-37-38Волонтери – це наша вагома підтримка. За тиждень районний хаб-склад знову поповнився завдяки волонтерам. Про це повідомила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Максим Ненька доставив з Польщі дитяче харчування, дитячі каші та пюре, макарони, підгузки, м’ясну консервацію, одяг та спальний мішок.

Олександр Темноход і Віталій Колісник привезли з Італії спальні мішки, печиво, рис, дитячі каші та пюре, овочеву консервацію, дитячі підгузки, макарони та одяг.

Олег Грушевський привіз з Португалії сухе молоко, рідке мило, цукор, хлібці, вологі серветки, антисептики, сумку-холодильник, медичні маски, медикаменти.

Валентин Гаращенко доставив з Австрії дитячі шампуні, гелі для душа, спальні мішки, шкарпетки, дитяче харчування, дитячі пляшечки та макарони.

Для військових підрозділів передали м’ясну і овочеву консервацію, рис, макарони, печиво та каву. Михайлівській громаді для використання у «Солдатському містечку» відвантажили різноманітні продукти харчування та засоби гігієни.

Робота у цьому напрямку постійно триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.