Рада заборонить продавати електронні сигарети дітям

1-630_360_1568807691-840_iВ Україні планують заборонити продаж електронних сигарет особам віком до 18 років. Верховна Рада прийняла за основу відповідний проєкт закону №3628 в першому читанні. За законопроєкт проголосували 272 народних депутати 29 вересня, передає osvita.ua.

Метою законопроєкту є запобігання випадкам продажу дітям електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

Проєктом закону передбачається заборонити продаж електронних сигарет особам, які не досягли 18 років, на рівні з традиційними тютюновими виробами, оскільки зараз такої заборони немає. Відповідно пропонується встановити адміністративну відповідальність.

Порушення правил торгівлі електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пропонується карати штрафом від 400 до 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що на сьогодні становить 6800–13600 гривень, а також конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу цих товарів.

Окремі науковці свідчать, що дим електронної сигарети може бути канцерогеном і підвищує ризики хвороб серця, раку легень, може викликати запалення легень та підвищує ризики розвитку хронічного обструктивного захворювання легень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *