Рада Європи створила сайт для адаптації дітей

1-07574ed-2_iНа вебсайті Департаменту освіти Ради Європи створили спеціальну вебсторінку Education in time of crisis для адаптації українських дітей до європейських освітніх стандартів.

Про це інформує osvita.ua з посилання на Секретаріат комітету з питань освіти Ради Європи.

Міністр освіти Сергій Шкарлет подякував за створений практичний інструмент для підтримки українських дітей.

«Завдяки цьому ресурсу українська молодь зможе навчитися міжкультурності у школі європейської країни, медіаграмотності та протидії фейковим новинам, а також просуванню основних цінностей Ради Європи і демократичної культури на всіх рівнях», – зазначив Сергій Шкарлет.

Ресурс допоможе швидко знайти інформацію стосовно організації освітнього процесу в європейських країнах, матеріали для мовної інтеграції дітей та молоді в національні системи освіти, ініціативи та заходи, які проводить європейська спільнота для організації навчального процесу.

Також на сторінці зібрано нормативно-правове забезпечення країн, які приймають українських біженців, щодо гарантування права на освіту під час надзвичайної ситуації, та матеріали, які будуть корисними керівникам шкіл та вчителям в організації класного освітнього середовища по всій Європі задля підвищення рівня освіти.

Ці матеріали надані країнами-членами Ради Європи, які приймають українських біженців, та міжнародними організаціями, що допомагають адаптації українських дітей до європейських освітніх стандартів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.