Питання щодо забезпечення ліками пільгових категорій населення вирішено

img_20190208_1510478 лютого протягом дня у виконавчому комітеті міської ради провели ряд організаційних заходів по вирішенню питання щодо забезпечення ліками пільгових категорій населення. Секретар міської ради Віктор Федоренко провів нараду з керівниками медичних закладів міста, фінансового управління та відділу охорони здоров’я.

Згодом, голова профільної комісії міської ради з питань бюджету Ольга Дериземля провела засідання комісії, на якому було розглянуто та вирішено питання перерозподілу коштів.

На позачерговому засіданні виконавчого комітету під головуванням секретаря ради Віктора Федоренка за участю 11 членів виконкому було ухвалено відповідне рішення з питання перерозподілу бюджетних призначень головному розпоряднику коштів відділу охорони здоров’я, а саме збільшено призначення по коду “Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної допомоги” в  сумі 25 тис. грн на відшкодування аптекам за відпуск ліків пільговим категорім населення за рахунок зменшення призначень по коду “Забезпечення діяльності інших закладів у сфері охорони здоров’я” з оплати послуг охорони об’єктів. 

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *