Питання щодо проблем «Смілакомунтеплоенерго» розглянуть на позачерговому засіданні виконкому

Питання щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на території Сміли розглянули на позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ і НС, яке відбулося під головуванням заступника міського голови Павла Іщенка.

В.о. директора КП «Смілакомунтеплоенерго» Анатолій Голуб повідомив, що на підприємстві на даний час не в повній мірі виконуються зобов’язання з погашення заборгованості перед ПАТ «Черкасигаз», яка виникла за балансування обсягів природного газу в листопаді 2018 року.

На сьогодні сума заборгованості складає 7 870 760,23 грн.

Також є заборгованість з виплати заробітної плати робітникам за серпень-вересень – близько 2,4 млн. грн.

У зв’язку з цим виникає напруга серед колективу підприємства, яка може негативно вплинути на підготовку до опалювального сезону 2020-2021 р.р.

Враховуючи це, з метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації, загрозою зриву опалювального сезону, неможливістю погашення боргу перед ПАТ «Черкасигаз» та заробітної плати працівникам КП «Смілакомунтеплоенерго», комісія вирішила доручити відповідним відділам та управлінням виконавчого комітету підготувати проекти рішень на розгляд виконавчого комітету, а також терміново скликати позачергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянути ці питання.

Засідання заплановане на завтра, 8 жовтня.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *