Питання ремонту доріг, які пролягають через Смілу, обговорили на тристоронній зустрічі у Києві

146244085_235376891653256_1314318031993578318_oСьогодні, 5 лютого, міський голова Сміли Сергій Ананко був у Києві на зустрічі з народним депутатом України Олександром Завітневичем та головою Державного агентства автомобільних доріг Олександром Кубраковим.

Як зазначив, очільник міста, за результатами зустрічі досягнуто домовленості у питанні підготовки матеріалів щодо передачі на баланс Укравтодору ділянки дороги Н-16 (Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань) в адміністративних межах міста.

Учасники зустрічі налаштовані та сподіваються на вирішення цього питання до кінця поточного року.

– Важливим питанням для влади всіх рівнів є проведення ремонту цих доріг та приведення їх до належного технічного стану. Тож, спільно з Олександром Завітневичем, ведемо перемовини з керівництвом Агенства щодо можливостей повного капітального ремонту цього дорожного покриття, зазначив Сергій Ананко.

Крім того, за ініціативи Олександра Завітневича, було порушено питання щодо ремонту ділянки дороги Н-01 (Київ-Знам’янка), яка проходить через місто і має загальну протяжність – 6,7 км. Заплановано провести перемовини щодо її ремонту за кошти державного бюджету.

– Сьогоднішня зустріч та досягнуті домовленості є конкретним кроком у питанні покращення стану доріг у місті з метою безпечності та комфорту дорожнього руху, написав на своїй Facebook-сторінці Сергій Ананко, міський голова Сміли. – Щиро дякую Олекандру Завітневичу та Олекандру Кубракову за розуміння ситуації та за дієві кроки у вирішенні даного питання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *