Питання про фінансування Смілянської медико-санітарної частини №14 обговорили на обласному рівні

330 січня відбулася нарада у заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва, в якій взяли участь начальник обласного управління охорони здоров`я Михайло Лобас, заступник начальника управління охорони здоров`я Олег Найдан, начальник бюджетного управління Департаменту фінансів ОДА Світлана Бабіченко. На нараду були запрошені заступник міського голови міста Сміли Людмила Осейко, начальник відділу охорони здоров`я виконавчого комітету Смілянської міської ради Микола Стуженко, в.о головного лікаря державного закладу Спеціалізована медико-санітарна частина № 14 Міністерства охорони здоров’я України Наталія Колобовнікова, головний бухгалтер та економіст закладу.
На нараді розглянули звернення Наталії Колобовнікової щодо фінансування медичного закладу ДЗ СМСЧ №14 МОЗ з місцевого бюджету Сміли. В ході бесіди було підтверджено, що міська рада не має бюджетних зобов`язань перед ДЗ СМСЧ №14 МОЗ. Згідно з рішенням сесії Смілянської міської ради від 29.12.2015 року державний заклад було прийнято в мережу медичних закладів міста терміном на один бюджетний рік – 2016 р. (оскільки, у закладу залишилась цільова субвенція закладу близько 2,5 мільйона). Учасники наради погодились, що державний заклад ДЗ СМСЧ №14 МОЗ повинен активно співпрацювати з міською владою, оскільки, фінансової підтримки, прямої цільової субвенції з МОЗ на утримання не передбачається.

З наступного понеділка ймовірно вийде Постанова КМУ про прийняття в комунальну власність міста Сміли цього закладу. Якщо така постанова вийде – Смілянською міською радою буде розглянуто питання щодо прийняття ДЗ СМСЧ №14 МОЗ до комунальної власності міста.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *