Пили та курили біля під’їзду: черкаські поліцейські склали протоколи на підлітків

Поліцейські склали адмінматеріали на батьків неповнолітніх та ще один протокол отримав 17-річний правопорушник за куріння у громадському місці. Працівник магазину, яка продала алкоголь неповнолітнім, теж притягнута до адміністративної відповідальності.

Під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили відео на якому троє юнаків пили й курили біля під’їзду. Ювенальні поліцейські Черкаського райуправління встановили всіх учасників події. Правопорушниками виявилися місцеві хлопці, 15 та 17 років. Інспектори ювенальної превенції провели юнакам урок на тему: “Правове виховання”. Вони нагадали, що згідно з чинним законодавством, неповнолітні або їх батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

У результаті поліцейські склали адмінматеріали на батьків неповнолітніх та ще один протокол отримав 17-річний правопорушник за куріння у громадському місці.

Крім того, правоохоронці встановили магазин в якому продали неповнолітнім алкоголь і продавця. Його також притягнуто до адміністративної відповідальності.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.