П’ятьох смілян направили до обласної інфекційної лікарні з підозрою на коронавірус

26 березня під головуванням заступника міського голови Павла Кондратенка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Тут розглянули питання про продовження карантинних заходів запобігання поширенню на території Сміли гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, інформує SmilaSvit.

Заступник міського голови Павло Кондратенко повідомив, що 25 березня на засіданні комісії було прийнято рішення про переведення єдиної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації та продовження карантину до 24 квітня.

Завідувач Смілянського міського лабораторного відділення Микола Тимошенко зазначив, що в державі виявлено більше 200 випадків захворювань, зокрема, 5 осіб зі Сміли направлені до обласної інфекційної лікарні з підозрою на коронавірус.

Члени комісії вирішили запровадити режим надзвичайної ситуації на території міста Сміла та продовжити карантин до 24 квітня.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України заборонено до 24 квітня 2020 року приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Заборона працювати під час карантину не стосується, як раніше закладів:
– торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку;
– банківської та страхової діяльності, а також медпрактики, діяльності автозаправних комплексів, технічного обслуговування та ремонту, реєстраторів розрахункових операцій, ремонту комп’ютерів, побутових виробів, об’єктів поштового зв’язку;
– з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

У той же час зазначені заклади можуть працювати за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *