П’яні батьки і голодні діти: поліцейські виїхали на виклик про крадіжку, а виявили нетверезу компанію

БезымянныйДнями поліцейські отримали повідомлення про крадіжку грошей у будинку в селі Ризине, що на Звенигородщині. Коли поліцейські прибули за адресою, побачене їх шокувало.

У занедбаному приміщенні, антисанітарних умовах танцювали двоє чоловіків і жінка. Компанія була в стані сильного алкогольного сп’яніння, а двоє малолітніх дітей спостерігали за дорослими. Вони зраділи, коли поліцейські зайшли до будинку.

3-річний хлопчик і 4-річна дівчинка були недоглянутими, брудні, голодні та кволі.

Поліцейські вирішили невідкладно забрати дітей від 23-річної матері та 27-річного батька, та повідомили службу у справах дітей.

Працівники соцслужбиродину одразу поставили на облік як таку, що опинилася в скрутних життєвих умовах. Малолітніх доставили до дитячого відділення Звенигородської районної лікарні, де зараз вони перебувають.

Наразі вирішується питання щодо позбавлення жінки та чоловіка батьківських прав. На них поліцейські ювенальної превенції склали адміністративний протокол за ч. 1 статті 184 КУпАП.

Раніше скарг на родину до поліції не надходило. Повідомлення про крадіжку грошей у цьому будинку не підтвердилося, повідомили у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.