“Пункти незламності”, освіта та ВПО – головні питання щотижневої наради у Черкаській РВА

У громадах Черкащини триває активна підготовка до холодної пори. Погода тішить теплом, а це – суттєва економія на платі за опалення.

Щодо освіти у Черкаському районі, то на сьогодні 159 із 168 закладів загальної середньої освіти працюють у форматі очно/змішано та 140 із 158 – дошкільних закладів. Досить непоганий результат, проте він може бути кращим.

Про це, зокрема, говорили на щотижневій нараді у Черкаській РВА.

У районі працюють «Пукти незламності». Тепер, щоб знайти найближчий, треба у «Дії» зайти в розділ «Послуги», обрати «Пункти незламності», вказати свою область і завантажити карту.

При Черкаській РВА з метою забезпечення захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, створено раду з питань ВПО. До її складу увійшли працівники Черкаської РВА, внутрішньо переміщені особи та представники громадських об′єднань. Маю надію, що новостворена координаційна рада принесе користь, тим українцям, які через вторгнення рф вимушено змінили своє місце проживання.

Станом на сьогодні загальна кількість зареєстрованих ВПО у Черкаському районі становить 53 763, з них: у Черкасах – 25 111, Смілі – 6 594 та у Каневі – 3 836 осіб.

Досить велику увагу у районі приділяють питанню реабілітації тих, хто повертається з фронту.
– Мова йде про психологічну підтримку військових та етапи фізичної реабілітації тих, хто отримав поранення. Така робота – це завжди високий тепм. Постійно працюють над тим, щоб наші військові могли отримати необхідну допомогу з цих напрямків, – зазначила начальниця Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.