Психологи Черкащини присвятили семінар темі розвитку у дітей психосоціальної стійкості до стресу

b2ap3_large_img_20190319_112121На семінарі-практикумі, що відбувся 19 березня в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, спеціалісти психологічної служби закладів освіти обмінялися досвідом упровадження курсу «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей».

Курс є частиною проекту ЮНІСЕФ-НаУКМА «Комплексна психосоціальна підтримка дітей, підлітків та сімей, що постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні».

Обмін практичними надбаннями стосовно втілення задач курсу фахівці здійснюють щорічно. Нині на семінарі працювало 24 спеціалісти. Участь у семінарі взяв і практичний психолог Центру практичної психології та соціальної роботи відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Роман Коломієць. Разом з іншими практичними психологами він представив практичний кейс.

Психологи та соціальні педагоги разом з тренером Тетяною Артеменко розглянули теоретичні, прикладні та супервізійні аспекти реалізації курсу. На семінарі представили посібник «Підготовка вчителів до розвитку життєстійкості/стресостійкості у дітей в освітніх навчальних закладах», проаналізували програму роботи з педагогами та опрацювали такі поняття, як резилієнс (психологічна пружність), життєстійкість, стресостійкість.

Завершилася робота підсумковою рефлексією та підведенням підсумків, які ще раз засвідчили актуальність таких зустрічей та їхню важливу роль у розвитку професійної компетентності спеціалістів, інформують в управлінні освіти і науки Черкаської ОДА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *