Психолог обласного управління ДСНС стала учасницею тренінгу ОБСЄ

c91bdb37-5c3d-4bbc-8ebc-cfa8fbaa274bПсихолог Черкаського управління ДСНС стала учасницею тренінгу «Психологічний супровід в екстремальних ситуаціях», який відбувся на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.

Захід провели у рамках реалізації спільного проєкту Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та МВС України «Удосконалення тренінгових спроможностей Міністерства внутрішніх справ України з психологічного супроводу в екстремальних ситуаціях» та на виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку органів системи Міністерства внутрішніх справ України.

Учасниками тренінгу стали представники Департаменту персоналу МВС України, Національної поліції, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, відомчих вишів, Центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Тренерами стали експерти Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Психолог Головного управління ДСНС у Черкаській області, Леся Коротяєва зазначила, що участь у цьому заході – це чудова можливість отримати нові знання, обмінятися досвідом із колегами, що стане важливим фактором при подальшій роботі психологів ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *