Призначено нового керівника Черкаської обласної прокуратури

Заступниця Генерального прокурора Вікторія Літвінова представила колективу Черкаської обласної прокуратури нового керівника – Катерину Шевцову.

Заступниця Генпрокурора зазначила, що Катерина Шевцова майже 20 років працює в органах прокуратури. Висловила впевненість, що її досвід і професіоналізм лише посилять роботу прокуратури регіону.

«Прокурори у воюючій країні мають діяти принципово, своєчасно та злагоджено. Це про абсолютну справедливість, яку має відчувати кожна людина та держава в цілому», – зазначила заступниця Генпрокурора.

Вікторія Літвінова акцентувала увагу на ефективному забезпеченні реалізації конституційних функцій прокуратури під час протистояння агресору.

Катерина Шевцова подякувала за довіру та запевнила, що забезпечить злагоджену роботу всіх правоохоронних органів для виконання поставлених перед Черкащиною завдань та досягнення результатів.

Довідково: Катерина Шевцова 1982 року народження. Випускниця Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2004 року, понад 8 років – на керівних посадах. До призначення була заступником керівника Вінницької обласної прокуратури.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.