Привітали з ювілеєм Почесного громадянина Сміли, міського голову 1990-1998 років Олександра Котькала

dsc_0757За традицією у малій залі Будинку рад вітали із 70-річчям Почесного громадянина міста, міського голову 1990-1998 років Олександра Борисовича Котькала.

У багатьох смілян, особливо людей старшого покоління, прізвище Котькало асоцієюється із часами доброї, злагодженої, наполегливої та відповідальної роботи команди міського голови у вирішенні соціально-економічних питань розвитку міста та усієї громади.

Дев’яності роки були важливими, але і не простими. Розпочата робота по відродженню традицій українського народу та своєї самобутності, зародження відзначення Дня міста, розробка прапору та герба міста, відновлення школою № 14 статусу гімназії, розвиток спортивних закладів міста та багато інших добрих справ.

Місто встановлює дружні партнерські стосунки з містом Ньютон (США), містами України та Китаю. І все це сміляни пов’язують з роботою команди міського голови Олександра Котькала.

У малій залі Олександра Борисовича від громади привітав міський голова Сергій Ананко, представники міської ради ветеранів війни та праці, колишні колеги по роботі.

Ювіляр поділився цікавими діловими та ліричними спогадами про життя міста 90-х років минулого століття.

В той же час Олександр Котькало побажав новообраному міському голові та його команді успіхів у роботі по вирішенню всіх питань розвитку міста. Ювіляр також побажав Сергію Ананку, який має сьогодні високу довіру та сподівання смілян на кращі зміни, перебувати на посаді міського голови мінімум два-три терміни.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

dsc_0757

dsc_0875

dsc_0705

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *