Приватним підприємцям нагадали, чому необхідно сплачувати єдиний соціальний внесок

54396424_679138282518014_3126987051937824768_n19 березня на Смілянському центральному ринку фахівець Смілянського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області провела зустріч з приватними підприємцями, під час якої головний спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян Альона Шульгіна наголосила на необхідності вчасно та в повному обсязі сплачувати єдиний внесок. Це впливає на розмір страхового стажу, а в подальшому – на розмір пенсії. Також акцентувала на важливості легалізації трудових відносин та виплати легальної заробітної плати.

Одним з основних питань стало роз’яснення монетизації субсидій – грошових виплат малозабезпеченим верствам населення. Відтепер отримувач субсидій зможе самостійно контролювати розрахунки за отримані комунальні послуги та їх якість.

Спеціаліст ознайомила з сучасними сервісами та можливостями. Учасникам зустрічі запропонували стати користувачами електронних послуг веб-порталу Пенсійного фонду України, щоб мати доступ до особистих даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків.

Інформація Смілянського відділу обслуговування громадян 

управлінняПФУ в Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *