Притягнуто до адміністративної відповідальності осіб за вчинення корупційних правопорушень

Смілянською місцевою прокуратурою на виконання вимог законодавства у межах повноважень забезпечено участь у розгляді судами протоколів про вчинення суб’єктами декларування адміністративних корупційних правопорушень, а саме порушення вимог фінансового контролю.

         Зокрема, у січні поточного року начальником Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури забезпечено учать у розгляді справи вказаної категорії відносно посадовця ДП «Чигиринське лісове господарство», який не повідомив про суттєві зміни у майновому стані після придбання нерухомості.

         За результатами судового розгляду особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, накладено стягнення у вигляді штрафу в сумі 1700 гривень

         Крім цього, прокурором Смілянської місцевої прокуратури 09.01.2020 взято участь у розгляді адміністративного протоколу відносно колишнього працівника поліції, який порушив вимоги законодавства при декларуванні власних доходів після звільнення з посади.

         Особу притягнуто до відповідальності, накладено штраф у сумі 850 гривень. Обидва рішення суду наразі не набрали законної сили.

Смілянською місцевою прокуратурою продовжується вивчатися стан законності в сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин, а також вживаються заходи щодо притягнення до відповідальності осіб, які вчинили правопорушення, пов’язані з корупцією.

         Лише з початку року прокуратурою виявлено та скеровано до уповноваженого органу для складання протоколів про вчинення адміністративних правопорушень 2 матеріали за фактом порушення вимог фінансового контролю посадовцями, які наразі перебувають на розгляді.

Смілянська місцева прокуратура

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *