Природа налаштовується на літній режим: погода на Черкащині протягом цього тижня

погода квітеньПонеділок та вівторок стануть найтеплішими днями цього тижня з літньою середньодобовою температурою +15º. Про це інформують в обласному гідрометцентрі.

У середу циклон «THALKE» покине нашу державу поступившись місцем антициклону «TIM» з північної Європи. З північними вітрами до нас надійде хвиля більш холодного повітря. Стовпчики термометрів поповзуть вниз, вночі 4-9º тепла, вдень 13-18º.

Метеорологи радять ефективно скористатися погожими днями як для праці так і для відпочинку, оскільки у п’ятницю, 29 квітня, атмосферні фронти південного циклону знову проявлять себе на Черкащині ГРОЗОВИМИ ДОЩАМИ. Температура вночі 4-9º тепла, вдень 10-15º.

Нагадуємо, що під час грози не можна перебувати поблизу ліній електропередачі, на відкритому просторі, ховатися під деревами, забиратися на височини, користуватися металевими предметами, мати при собі увімкнений мобільний телефон, їздити на мотоциклі або велосипеді.

Атмосферні процеси розвиваються швидко, тому за попередніми розрахунками, вже із суботи погода стабілізується: сонця стане більше, температури почнуть штурмувати 20º позначку, загроза заморозків мине, і квітень передасть теплу естафету травню.

Природа нарешті налаштовується на літній режим погоди.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *