При перевищенні доходу більше 1 млн. грн. єдинники зобов’язані застосовувати РРО

Про це нагадують фізичним особам-суб’єктам господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, у Державній податковій інспекція у м. Черкасах.
При перевищенні доходу більше 1 млн. грн. єдинники зобов’язані застосовувати РРО

Відповідно до Податкового кодексу України реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку:

– першої групи;

– другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 гривень.

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 000 000 гривень, застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим, крім тих випадків, коли розрахунки здійснюються виключно у безготівковій формі.

Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

Таким чином, фіскали нагадують платникам єдиного податку, які за 9 місяців перевищили обсяг доходу більше 1 млн. грн., що при здійсненні своєї господарської діяльності такі платники зобов’язані з 1 січня 2017 року застосовувати РРО або перейти на використання виключно безготівкових розрахунків, інформує Діловий регіон.

За порушення таких вимог передбачено застосовування штрафів. Окрім цього, за неоприбуткування (неповне та/або несвоєчасне) оприбуткування у касах готівки до суб’єктів підприємницької діяльності, при проведенні фактичних перевірок органами ДФС застосовуються фінансові санкції у п’ятикратному розмірі неоприбуткованої суми.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *