Провели перший урок «Від проголошення Незалежності до нової України”

1-1Сьогодні розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової дороги-дороги до знань, до нових звершень.
На святі у нас були присутні учні, батьки, педагогічний колектив та почесні гості, серед яких були: заступник міського голови Людмила Осейко, начальник відділу міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Зіновія Кончаківська та наші шефи ДП «Оризон-Навігація» в особі Олександра Гераська.

За сумлінність, старанність, відповідальність, добропорядність у навчанні та суспільно – громадському житті навчального закладу, кращі учні були нагородженні грамотами.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих людей, хто звеличує нашу землю. Тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним світлом і безхмарною, мирною блакиттю небес. Кращі учні навчального закладу поклали квіти до обеліску Слави.

Розпочався навчальний рік першим уроком, тема якого «Від проголошення Незалежності до нової України». Зважаючи на сьогоднішні події на Україні, зміст даного твердження є необхідним для кожного свідомого громадянина нашої держави.
Прес-центр ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *