Проведення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції

ато10 квітня при виконавчому комітеті Смілянської міської ради відбулося засідання робочої групи щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

На засіданні робочої групи розглядалися питання про проведену роботу у І кварталі 2019 року щодо реалізації заходів із професійної адаптації учасників АТО та про розгляд заяв учасників АТО для отримання послуг із професійної адаптації у 2019 році.

На   виконання     постанови    Кабінету   Міністрів   України   від 31.03.2015 №179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» (із внесеними змінами) управлінням праці та соціального захисту населення 14.02.2019 укладено договір із Смілянською автомобільною школою Товариства сприяння обороні України на 2019 рік на суму 22800,00 грн.

З початку 2019 року 4 учасникам АТО видані направлення для проходження навчання на базі Смілянської автомобільної школи ТСОУ з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів за категоріями: «В», «С», «СЕ», «Д».         

Відповідно до розподілу коштів на 2019 рік по КПКВ 2505150 «Заходи із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» (КЕКВ 2282), затвердженого Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації,  управлінню праці та соціального захисту населення на 2019 рік виділено 56421,00 грн. 

З початку року Смілянській  автомобільній школі ТСОУ за надані послуги з професійної адаптації учасникам АТО перераховано 5100,00 грн.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *