Протипожежна оборона: лісівники створили понад 9 тисяч кілометрів мінералізованих смуг

20170629_171857-1536x1152Запобігання лісовим пожежам та недопущення вогняної стихії під час пожежонебезпечного періоду є одним з пріоритетних напрямків роботи лісівників. Тож, щоб знизити ризик виникнення загорань, працівники лісової галузі розробляють та втілюють комплекси профілактичних заходів.

Одним із ефективних методів є мінералізовані смуги – протипожежний бар’єр, який створюють, очищуючи ділянку території, що межує з лісовим масивом, від горючих матеріалів.

Ними захищають території з молодими насадженнями, особливо хвойними. Облаштовують також вздовж доріг та на межі з сільгоспугіддями, розповідають у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

З початку 2021 року держлісгоспи Черкаської області створили 2217 км мінералізованих смуг та провели догляд за 6935 км існуючих. Загалом проклали понад 9 тисяч кілометрів таких протипожежних смуг.

Разом з тим, лісівники звертаються до населення із закликом оберігати та дбати про ліси Черкащини! Лише завдяки екосвідомості суспільства та дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах можна не допустити лиха та зберегти ліс.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.