Протягом грудня лісівники Черкащини затримали 24 ялинкових браконьєри

111Протягом грудня на Черкащині проходила операція «Новорічна ялинка» згідно розпорядження Черкаської ОДА №771 від 28 листопада 2017 року, з метою запобігання проявам браконьєрства та незаконних рубок.

У кожному лісгоспі посилено охороняли спеціальні ялинкові плантації та хвойні молоді насадження – працівники державної лісової охорони цілодобово чатували на нелегальних заготівельників ялинок. Традиційно лісівники співпрацювали з працівниками Нацполіції, Держекоінспекції, громадськістю – спільно проведено 211 рейдів, інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Охорону лісових масивів, чергування на автошляхах здійснювали 83 бригади з працівників лісового господарства. Цьогоріч для боротьби з незаконними рубками ялинок використовували сучасні технічні засоби, такі як квадрокоптери, тепловізори, фотопастки.

Загалом в ході перевірок та рейдів в межах області лісівниками складено 24 протоколи на нелегальних заготівельників ялинок (незаконно зрубано 29 новорічних ялинок). Сума накладених штрафів та збитків складає 13620 грн. Усі кошти сплачено порушниками добровільно.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *