Промислове підприємство добувної галузі на Черкащині відновило свою роботу

f99db9cf659c6ec46755c6ada32e251cПісля тривалого періоду нестабільної роботи та вимушеного простою в області відновило свою роботу Публічне акціонерне товариство „Дашуківські бентоніти“.

Сировинною базою підприємства є унікальна ділянка Черкаського родовища бентонітових глин, розташована біля села Дашуківка Лисянського району. Тут – одне із найбільших (майже 90 %) всіх покладів бентонітових глин в Україні.

Після рейдерського захоплення у 2015 році, підприємство фактично зупинило свою роботу, спецдозвіл на видобування не був подовжений, не подавалась фінансова звітність, робітники були звільнені, заборгованість із заробітної плати сягала близько 2,5 млн грн.

Черкаська обласна державна адміністрація, Черкаська обласна рада територіальні підрозділи Держпраці, ДПІ в області активно підтримували ПАТ „Дашуківські бентоніти“ у його боротьби із незаконними посяганнями на майно підприємства.

У червні цього року підприємство повернуло у свою власність всю територію Дашуківських покладів бентонітових глин, поновило ліцензію на користування надрами та видобуток копалин і поступово відновлює свою господарську діяльність.

Підприємство наразі потребує нових висококваліфікованих спеціалістах: гірничих і інженерах, лаборантах, будівельниках, механіках, фахівцях в гірничо-добувній галузі.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *