Прокурори звернулися до суду стосовно пособників державі-агресору

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох жителів Луганщини, причетних до пособництва державі-агресору.

За даними слідства, 53-річний луганчанин у листопаді 2022 року добровільно погодився на співпрацю ворогом та обійняв посаду так званого начальника Краснолучского межрайонного управления по эксплуатации газового хозяйства филиала Государственного унитарного предприятия «ЛУГАНСКГАЗ» у смт Хрустальне (Красний Луч) Луганської області.

Ще один обвинувачений – 67-річний житель м. Кадіївка Луганської області, у грудні 2022 року добровільно обійняв посаду «начальника Стахановского межрайонного управления по эксплуатации газового хозяйства филиала Государственного унитарного предприятия «ЛУГАНСКГАЗ» у м. Кадіївка.

Обіймаючи зазначені посади, чоловіки забезпечували передачу матеріальних ресурсів у вигляді природного газу органам окупаційної адміністрації рф та її збройним формуванням, зокрема територіальним підрозділам «министерства внутренних дел луганской народной республики» та «министерства государственной безопасности луганской народной республики».

Наразі обвинувачені продовжують працювати на ворога в незаконно створених органах на тимчасово окупованій території Луганської області. Стосовно них тривають розшукові заходи.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальних провадженнях здійснюють співробітники УСБУ в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 111-2 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.