Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки Луганщини, яка пішла на співпрацю з ворогом

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки Луганщини, обвинуваченої в державній зраді та колабораційній діяльності.

Зібраними доказами встановлено, що у квітні 2022 року жителька Луганської області добровільно пішла на співпрацю з ворогом.

Вона обійняла посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території Луганської області, а саме посаду «завідувача архівного сектору» адміністрації одного з районів «луганської народної республіки».

До цього часу жінка продовжує обіймати зазначену посаду у вказаному незаконному органі влади, чим допомагає ворогу у веденні підривної діяльності проти України.

Обвинувачену оголошено в розшук, вживаються заходи, спрямовані на її затримання.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали працівники УСБУ в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 111 КК України передбачає покарання у вигляді 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна; санкція ч. 5 статті 111-1 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.