Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Херсонщини, який став депутатом від партії «единая россия»

Слідством встановлено, що 36-річний громадянин України з січня 2023 року добровільно обійняв посаду директора незаконно створеного правоохоронного органу «Государственное автономное учреждение Херсонской области «Голопристанское лесоохотничье хозяйство».

А у вересні 2023 року він був обраний депутатом від політичної партії «единая россия» до незаконного органу влади «совета депутатов голопристанского муниципального округа Херсонской области» та очолив «постоянную комисию по промышлености, градостроительству, развитию инфраструктуры и поддержке предпринимательства совета депутатов первого созыва Голопристанского муниципального округа».

Наразі обвинувачений продовжує працювати на користь ворога та веде активну підривну діяльність проти України.

У зв’язку з переховуванням на тимчасово окупованій території України його оголошено в розшук та судом надано дозвіл на затримання.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали слідчі УСБУ в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 111 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.